Zadejte hledaný výraz

feldten Textile Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

obj.č: 34700687
Doporučená cena 329Kč
Textile Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

Textil Wash

Feldten Textile Wash je prací prostředek pro praní všech funkčních tkanin a membrán:

• Udržuje materiál tak, aby mohl přijímat impregnaci a tak zůstat 100% vodotěsný, větruodolný a prodyšný.

• Efektivní a hygienické praní od 30°C

• Vhodné pro použití v pračce nebo ručního praní

• Navrženo pro optimální praní Softshell, Gore-Tex®, Dryfit®, Sympatex®, CoolMax ®, Thinsulate, Dermizax a další smíšené tkaniny.

Čistící a ošetřující báze, poskytující hygienické praní, která je určena pro všechny funkční oděvy. Udržuje prodyšnost a zachovává vodoodpudivost . Neobsahuje bělidlo, barviva ani jiné přísady. Jemné čištění, maximální prodyšnost a hygienické mytí je dosaženo při teplotě pouhých 30 °C.

Použití: Přidejte odměřené množství Textil Wash, kam obvykle přidáváte prací prostředek, vyberte program a teplotu, která je v návodu na obalu láhve. Obrázky pro doporučené dávkování, platí jak pro ruční praní, tak pro pračku. Nepoužívejte změkčovač tkanin! Dodržujte pokyny pro péči, které jsou uvedeny na oblečení.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Nezapomeňte, že jej lze použít s impregnací Whas-In-Proof od Feldten současně.

Stručně řečeno, jednou z největších výhod Feldtenu je, že čištění a impregnace lze provádět v jednom stejném pracím cyklu.

Nadávkujte Textil Wash do zásobovače pro prací prášek, Wash-In-Proof do prostoru pro aviváž , tím se šetří manipulace, energie, a je mnohem jednodušší impregnovat své funkční oblečení pravidelně, takže pracují po celou sezónu tak, jak mají. Wash-in-Proof vydrží až 5 praní v Textil Wash.

Textil Wash má schopnost obnovit vlastnosti funkčních materiálů vyprané v běžném pracím prostředku. Stačí jej v něm  3x vyprat.

Technické specifikace

obj.c.
34700687